Učešće predstavnika Fakulteta na CSR forumu

Studenti druge i treće godine osnovnih akademskih studija Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura, prisustvovali su konferenciji „CSR Srbija 2024.“ održane u Privrednoj komori Srbije.

Jedan od govornika i učesnika panela bio je i Nikola Božić, predstavnik Fakulteta.

Studenti su imali priliku da čuju diskusije u okviru dva panela: „How to improve corpo reputation? Lideri korporativne komunikacije i društvene odgovornosti u Srbiji“ i „Responsible corporate citizens – Da li su kompanije opravdale poverenje koje u njih imaju klijenti i zaposleni?“

U okviru oba panela, tema očuvanja životne sredine i cirkularne ekonomije imala je važno mesto kroz raspravu o ključnim obavezama korporacija u regulaciji te oblasti, kao i celokupnog koncepta korporativne društvene odgovornosti.

U ime mladih učesnika i predstavnika studenata, Maksim Bodiroga sa FPE Futura, postavio je pitanja panelistima i učesnicima foruma.