Studentkinja master studija Fakulteta Futura Maja Stojanović uspešno je odbranila svoj završni – master rad pod naslovom  “VALORIZACIJA POTENCIJALA PARKA PRIRODE GOLIJA NA PODRUČJU GRADA KRALJEVA ZA RAZVOJ ODRŽIVOG TURIZMA“    u utorak 17.12.2019. u prostorijama Fakulteta Futura. Komisiju su činili dr Mirjana Bartula, vanredni profesor Fakulteta za primenjenu ekologiju “ Futura“, mentor,  i dr Radomir Mandić, docent Fakulteta za primenjenu ekologiju „Futura“.  . Komisija se složila na osnovu prezentovanog sadržaja master rada , da je kandidatkinja odabrala problem istraživanja koji je veoma aktuelan, uz pomoć adekvatnih metoda izvršila istraživanje i donela odgovarajuće zaključke. Poseban doprinos ovog master rada je taj što daje smernice za razvoj ekoturizma kao modela očuvanja prirodnih resursa i ekonomskog razvoja lokalnih zajednica.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail