Formiran Izveštaj sa Konferencije „Cirkularna Srbija“

Studenti Fakulteta Futura Nikoleta Cesnak, Teodora Sekulić, Jelena Radovanović i Filip Alimpić, koordinisani od strane docentkinje Sunčice Vještice, formirali su izveštaj sa Konferencije „Cirkularna Srbija“. Ovaj završni dokument obuhvatio je ključne momente, beleške i zaključke koje su tokom trajanja konferencije izlagali panelisti, sa posebnim akcentom na načine za implementaciju cirkularne ekonomije u Srbiji i prepoznavanje najvećih rizika za uspostavljanje ovog modela. Osim što ovaj izveštaj koristi kao svedočanstvo održane Konferencije, on predstavlja i platformu za edukaciju studenata Future u budućnosti.
[st_gallery gallery=“11755,11756″ size=“portfolio-two“ columns=“2″ lightbox=“yes“]