Završetak kursa „Sustainable Livelihoods and Mainstreaming with Market“

Asistenti Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura, Miloš Ninković i Miloš Nikolić, završili su u petak 1.4.2016. kurs pod nazivom „Sustainable Livelihoods and Mainstreaming with Market“ koji je organizovao Institut za razvoj preduzetništva (Entrepreneurship Development Institute) iz Ahmedabada. Kurs je realizovan u saradnji sa Ministarstvom spoljnih poslova Vlade Indije preko Programa za tehnološku i ekonomsku saradnju (ITEC). Ukupno 19 učesnika iz 11 zemalja, tokom šest nedelja, učestvovalo je na predavanjima, radionicama i studijskim posetama koje su imale za cilj sticanje praktičnih znanja i veština iz oblasti preduzetništva i održivog razvoja.

[st_gallery gallery=“4734,4736″ size=“portfolio-two“ columns=“2″ lightbox=“yes“]