Завршен X еко камп „Сачувајмо Дунав“ 2017.

У понедељак 24.7.2017. године, презентацијом претходно рађених студија случаја, завршен је овогодишњи, X еко камп „Сачувајмо Дунав“ на Великом ратном острву у Београду.

Студенти са разних факултета широм Србије, током девет дана кампа имали су прилику да слушају предавања еминентних стручњака који се баве животном средином, њеном заштитом, унапређењем и очувањем, да посете Авалу, обиђу Велико ратно острво, посете постројење за прераду отпадних вода у комплексу Цоца-Цола Београд као и да у тимовима раде на студији случаја Великог ратног острва. Екипа која је према оценама жирија најбоље урадила своју студију, од огранизатора кампа добила је као награду опрему за камповање. Награду за вођење кампа добила је и Дуња Николић, овогодишњи камп лидер и студент Факултета за примењену екологију Футура.

Сви учесници кампа добили су потврде и захвалнице за учешће, као и пригодне поклоне организатора, али и много нових искустава, пријатељстава и тренутака које ће дуго памтити.

[st_gallery gallery=“8847,8848,8850,8846,8845,8849″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]