Viktor Radun – „Uloga i značaj časopisa, priručnika i drugih vizuelnih, audio i video izdanja i materijala u vaspitno-obrazovnom procesu“

„Profesor na Fakultetu „FUTURA“, doc. dr Viktor Radun, na poziv direktora Instituta za nauku, alternativu, kulturu i umetnost – INAKU iz Skoplja, Makedonija, uvaženog univerzitetskog profesora Hrista Petreskog, učestvovao je 18.01.2021. godine na naučnom skupu o obrazovanju, organizovanom online, gde je izlagao na temu: „Uloga i značaj časopisa, priručnika i drugih vizuelnih, audio i video izdanja i materijala u vaspitno-obrazovnom procesu“, u organizaciji Instituta INAKU.“

Izvor:
Научен собир: „УЛОГАТА И ЗНАЧЕЊЕТО НА СПИСАНИЈАТА, ПРИРАЧНИЦИТЕ И ДРУГИТЕ ВИЗУЕЛНИ, АУДИО И ВИДЕО ИЗДАНИЈА И МАТЕРИЈАЛИ ВО ВОСПИТНО-ОБРАЗОВНИОТ ПРОЦЕС“, Скопје, 18.1.2021 година.