Učešće profesora Viktora Raduna na Petom međunarodnom skupu na temu „Turizam u funkciji razvoja Republike Srbije“

Profesor Viktor Radun će danas, 4. septembra 2020. godine, učestvovati na Petom međunarodnom skupu na temu „Turizam u funkciji razvoja Republike Srbije“, koji organizuje Fakultet za hotelijerstvo i turizam, Vrnjačka Banja, u sklopu univerzittga u Kragujevcu, u Vrnjačkoj Banji. Ovo je veliki naučni skup od međunarodnog značaja, koji okuplјa istraživače, naulnike i stručnjake iz privrede i akademske zajednice kako iz Srbije tako i iz čitavog sveta.

Profesor Radun će na ovom skupu predstaviti zajednički rad sa profesorkom Mirjanom Bartulom na temu VISITOR MANAGEMENT PLANNING AS A TOOL FOR SUSTAINABLE TOURISM IN PROTECTED AREAS IN SERBIA.

Profesori Bartula i Radun će svojim radom dati svoj dragocen doprinos naučnom istraživanju iz oblasti održivog i ekoturizma i na ovom značajnom međunarodnom skupu će predstaviti Fakultet „Futura“, kao i univerzitet Metropolitan, i tako doprineti i unaprediti promociju našeg fakulteta i univerziteta u naučnoj i široj javnosti.

Tim Future želi kolegi Radunu sreću i uspeh na današnjem predavanju!