Svečani prijem nove generacije doktoranata Fakulteta Futura školske 2018/2019

U subotu, 01. decembra 2018. godine., na Fakultetu za primenjenu ekologiju Futura održan je svečani prijem doktoranata i zvanično obeležen početak školske 2018/2019. godine na Doktorskim akademskim studijama.

Novoj generaciji doktoranata, poželeli su dobrodošlicu:

• Prodekan za nastavu i koordinator poslediplomsih studija, doc. dr Mesud Adžemović,
  • Predsednik Saveta Fakulteta, prof. dr Jordan Aleksić,i
  • dr Sunčica Vještica, direktor Instituta Futura

Nakon zvaničnog upoznavanja, studentima su predstavljeni plan i program nastave u zimskom semestru, kao i način realizacije istog. Tom prilikom, ukazano je na sve mogućnosti u budućem istraživačkom i projektnom radu doktoranata i preliminarnim temama doktorskih disteracija.

Školska 2018/2019. godina na Doktorskim akademskim studijama otpočela je uvodnim predavanjem prof. dr Ane Ivanović Šašić na predmetu Analiza i interpretacija eksperimentalnih rezultata.

[st_gallery gallery=“11645,11646,11647,11648″ size=“portfolio-four“ columns=“4″ lightbox=“yes“]