Studenti treće i četvrte godine posetili izložbu u Galeriji nauke i tehnike Srpske akademije nauka i umetnosti

Studenti četvrte godine, u okviru predmeta Prirodne vrednosti i resursi, posetili su izložbu Tradicionalno arhitektonskog nasleđa u regionu Stare planine, autora dr Gorice Ljubenov u Galeriji nauke i tehnike Srpske akademije nauka i umetnosti. Prigodno predavanje o temi zemljište kao resurs na primeru Stare planine održala je prof. dr Suzana Đorđević-Milošević.

Izložbu su posetili i student treće godine, u okviru predmeta Životna sredina i održivi razvoj. U galeriji je predmetni profesor Suzana Đorđević-Milošević održala predavanje o temi održive proizvodnje i potrošnje na primeru tradicionalne kulture stanovanja, dok je autor izložbe dr Gorica Ljubenov, održala predavanje o tradicionalnoj arhitekturi Stare planine.
[st_gallery gallery=“10064,10065,10066,10067″ size=“portfolio-four“ columns=“4″ lightbox=“yes“]