Studenti Future na predavanju “ Solarni jedrenjak za plavi Jadran“

Studenti Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura, prisustvovali su, u utorak 26. novembra 2019. predavanju Ramba Amadeusa koji je govorio o svom jedinstvenom projektu – Solarnom jedrenjaku za plavi Jadran dizajniranom pre više od 100 godina koji danas radi u korist cirkularne ekonomije, kao i o njegovim koristima i planovima za budućnost.

Predavanje je održano u organizaciji globalne mreže Impact Hub, a u saradnji sa Move.bg i WWF u okviru serije događaja koji zajedno čine virtuelnu konferenciju pod nazivom: “Cirkularna ekonomija u centralnoj i istočnoj Evropi”, a sve to u cilju ubrzanja primene cirkularne ekonomije u našem regionu.

[st_gallery gallery=“13983,13984,13964,13965,13985,13986″ size=“medium“ columns=“3″ lightbox=“yes“]