Jovan Milivojević, student master programa Integralno upravljanje prirodnim resursima, Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura, dobitnik je više priznanja ovogodišnjeg Sajma turizma u Novom Sadu: velika zlatna medalja – za model predstavljanja zaštićenog područja kroz ugostiteljsku široku ponudu, velika zlatna medalja – za gastronomsku ponudu, zlatna medalja – za ambijentalnu usklađenost objekta i prirode i plaketa – za visok kvalitet pružanja usluga u ugostiteljstvu.

Osim discipline za gastronomsku i vrhunsku ugostiteljsku uslugu, dobitnik je po prvi put dodeljene, jedinstvene Povelje za predstavljanje zaštićenih područja kroz široku ugostiteljsku uslugu i spoj objketa i ambijentalne celine.

Facebooktwitterredditpinterestlinkedinmail