Sastanak povodom saradnje na izradi projektnih aplikacija

U subotu, 19.09.2015. godine, u SRP „Zasavica“, održan je sastanak povodom saradnje FPE Futura sa univerzitetima iz Srbije, Bosne i Hercegovine, Slovenije i Hrvatske na izradi projektnih aplikacija po pozivu Erasmus+ programa.

Sastanku su prisustvovali:

• Prof. dr Željko Tomanović i prof. dr Siniša Đurašević, Univerzitet u Beogradu,
  • Prof. dr Dragana Vukov, Univerzitet u Novom Sadu,
  • Prof. dr Snežana Simić i prof. dr Vladica Simić, Univerzitet u Kragujevcu,
  • Prof. dr Drago Kraljević, Univerziteta u Osjeku,
  • Prof. dr Jasmina Ibrahimpašić, prof. dr Azra Bećiraj i prof. dr Ifet Šišić, Univerzitet u Bihaću,
  • Prof. dr Radoslav Dekić i Svjetlana Lolić, Univerzitet u Banjoj Luci,
  • MSc Nina Globovnik i Jerneja Florjanc, Univerzitet u Mariboru,
  • Prof. dr Slobodanka Pavlović, Nezavisni Univerzitet Banja Luka, i
  • domaćini skupa predstavnici Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura prof. dr Jordan Aleksić,  sekretar Vesna Vandić, koordinator master i doktorskih studija Mesud Adžemović, MSc Nevena Božić, MSc Ivana Petrić, MSc Dimitrije Aleksić i Dušan Jakovljević.

Dogovorena je saradnja univerziteta na izradi projektnih aplikacija u oblasti visokoškolskog obrazovanja i mobilnosti studenata na čijoj će izradi učestvovati predstavnici pomenutih univerziteta.

Nakon zvaničnog dela, učesnici sastanka su imali priliku da obiđu rezervat i ogledno polje Fakulteta Futura u toku koga su se razvile i neke nove ideje za dalju međusobnu saradnju.

[st_gallery gallery=“2517,2518,2519,2520,2521,2516″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]