Sastanak kineske delegacije sa predstavnicima Univerziteta Metropolitan i Fakulteta Futura

Poseta kineskih predstavnika organizovana je sa svrhom unapređenja saradnje Srbije i Šenžena, naročito u oblasti oedukacije kroz promociju rada Alijanse Univerziteta u okviru Udruženje ekonomije i kulture zemalja Centralne i Istočne Evrope CEEEC, čiji je jedan od osnivača i Fakultet za primenjenu ekologiju Futura. Dogovoreno je da se sa Univerzitetom Metropolitan ponudi nekoliko letnjih kampova za kineske student i učenike u oblastima ekologije, informacionih tehnologija i digitalne umetnosti.

Takođe je potvrđeno učešće Univerziteta Metropolitan i Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura na Sajmu industrije kulture u Šenženu od 16. do 20. maja 2019. godini u organizaciji Nacionalne asocijacije preduzeća.

Goste iz Kine je primio rektor Univeziteta Metropolitan profesor dr Dragan Domazet i prodekan za međunarodnu saradnju Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura docent dr Svetozar Krstić.
[st_gallery gallery=“12298,12294,12295,12296″ size=“portfolio-four“ columns=“4″ lightbox=“yes“]