Saradnja Fakulteta Futura i opštine Gornji Milanovac

U utorak 27. juna 2017. godine održan je sastanak i započeta saradnja Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura i opštine​ Gornji Milanovac. Sastanku su prisustvovali gospodin Aleksandar Vidojević, pomoćnik predsednika opštine Gornji Milanovac, predsednik mesne zajednice Takovo i dekan Fakulteta prof. dr Jordan Aleksić. Predstavnicima Fakulteta prezentovan je Idejni projekat kanalisanja i odvodjenja fekalne i upotrebljene vode iz naselja Takovo, a zatim su predstavnici Fakulteta predstavili katalog ekosistemskih procesora i primenjena rešenja. Nakon obilaska terena zaključeno je da tim Fakulteta Futura preglea ponuđenja rešenja i u skladu sa zadatim uslovima izradi predlog rešenja za prečišćvanje otpadnih voda Takova.

[st_gallery gallery=“8664,8665,8666,8668,8669,8670″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]