SAJAM OBRAZOVANJA U OBRENOVCU – ,,UPISAĆU”

U četvrtak, 21. marta 2019. godine, održan je Sajam obrazovanja u Poljoprivredno-hemijskoj školi u Obrenovcu, pod sloganom ,,Upisaću“. Predstavnici Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura: Tanita Đumić, Nikoleta Cesnak i Aleksandar Kostić prezentovali su smer Zaštita životne sredine i smer Ekonomija životne sredine, osvrćući se na ekologiju ekonomije i ambijentalnu ekologiju, kao i na klimatske promene praćene brojnim negativnim posledicama, nastalim delovanjem antropoloških aktivnosti.

Na ovaj način ukazano je na značaj zaštite životne sredine i predstavljeno je praktično usmerenje Fakulteta u obrazovanju mladih, kao i na organizovanje ekoloških, edukativnih kampova i realizovanju terenske nastave i studentskih praksi u oblasti životne sredine i njene zaštite.

[st_gallery gallery=“12178,12177,12176″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]