PRISUSTVO STUDENATA KONFERENCIJI U VRČINU

U četvrtak, 04. oktobra, i u petak, 05. oktobra, 2018. godine održana je konferencija pod nazivom: Ekoremedijacija i ekonomska valorizacija vodnih resursa – Modeli i primena. Nosilac organizacije skupa bio je Fakultet za primenjenu ekologiju Futura u saradnji sa Institutom SUPERLAB, uz podršku Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije. Studenti Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura su prisustvovali konferenciji, gde su imali priliku da čuju predavanja iz oblasti ekoremedijacije i ekonomske valorizacije vodnih resursa. U registraciji učesnika konferencije, pored koordinatora Centra za karijerno vođenje studenata Nikolete Cesnak, pomagale su u volonterskom radu i studentkinje FPE Future Ela Midanović i Božidarka Simić. U petak, 05. oktobra, za studente FPE Future, bila je organizovana radionica iz spomenutih oblasti.

[st_gallery gallery=“11200,11201,11203,11202,11204,11205,11206,11207″ size=“portfolio-four“ columns=“4″ lightbox=“yes“]