Prezentacija FPE Futura na Sajmu obrazovanja pod nazivom „UPISAĆU“ u Poljoprivredno-hemijskoj školi u Obrenovcu

U četvrtak, 01. marta 2018. godine održan je Sajam obrazovanja pod nazivom „UPISAĆU“ u prostorijama Poljoprivredno-hemijske škole u Obrenovcu. Sajam obrazovanja se sada već tradicionalno organizuje svake godine sa ciljem da učenicima završnih razreda Poljoprivredno-hemijske škole omogući da se bolje upoznaju sa studijskim programima i lakše opredele pri odabiru zanimanja.

Na Sajmu obrazovanja “UPISAĆU” učestvovalo je preko 20 visokoškolskih ustanova, među kojima je bio i Fakultet za primenjenu ekologiju Futura. Predstavnici FPE Futura na sajmu su bili asistenti Dimitrije Aleksić, Slobodan Stefanović i Dunja Nikolić, koji su srednjoškolcima predstavili studijske programe osnovnih studija, kao i mogućnosti daljeg stručnog usavršavanja i mogućnosti zaposlenja po završetku studija.

[st_gallery gallery=“9964,9965,9966,9967,9968,9969″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]