Predstavljanje projekata Future na Sajmu ekologije u Novom Sadu

Predstavnici Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura doc. dr Sunčica Vještica i M.Sc Marko Vučenović predstavili su realizovane projekte iz 2017. godine: Elementi za razvoj sistema upravljanja sporednim proizvodima životinjskog porekla na teritoriji grada Novog Sada i Analiza mogućnosti korišćenja obnovljivih izvora energije na teritoriji grada Novog Sada na Sajmu ekologije u Novom Sadu.

Projekte je sufinansirala Gradska uprava za zaštitu životne sredine grada Novog Sada u okviru Javnog konkursa za dodelu sredstava za sufinansiranje istraživačkih i razvojnih projekata i programa iz oblasti zaštite životne sredine na teritoriji Grada Novog Sada za 2017. godinu.

Osim pomenutih prezentera, na predstavljanju projekata su učestvovali i docenti Fakulteta Futura dr Ivan Lovre i dr Viktor Radun.

[st_gallery gallery=“13624,13625,13626,13627,13628,13629″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]