ПОЗИВ СТУДЕНТИМА ЗАВРШНЕ ГОДИНЕ ОСНОВНИХ СТУДИЈА

За све студенте четврте године, који планирају да упишу мастер студије на Факултету за примењену екологију Футура, отворен је први позив за укључење у пројекте Факултета који се тренутно реализују.

Истраживач-сарадник, то јест студент који се укључи у пројектне активности једног од пројеката, добија стипендију за упис мастер студија у академској 2020/2021. години у износу од 30 до 50% школарине (проценат износа стипендије директно зависи од степена укључености студента у пројектне активности).

Ово је први позив овакве врсте за пројекте који су тренутно у реализацији од стране Факултета:

1. пројекат „Знањем до пољопривредне производње отпорне на климатске промене“
  2. пројекат „Инвазивне врсте на подручју СРП Засавица“
    3. пројекат „Депоније – Суботица“
    4. пројекат „Децентрализовани систем управљања отпаднин водама рудника Грот“
    5. пројекат „Циркуларна економија“

Консултације са заинтересованим кандидатима ће се обавити у суботу, 11.7.2020. године у периоду од 10 до 13 часова на Институту Футура (адреса Пожешка 83а).

Уколико сте заинтересовани, а нисте у могућности да дођете у суботу на консултације, можете се пријавити на једну од следећих мејл адреса:

Други позив за укључење у реализацију пројеката ће бити послат у септембру 2020. за пројекте који тада буду у току.

Пројектни ангажман ће се обављати укључујући све мере здравствене заштите и одговорности.