Понуда за студенте Факултета Футура

Факултет за примењену екологију Футура је након дугогодишње сарадње са управљачем Споменика природе „Бојчинска шума“ и коњичким клубом „Бојчин“ добио понуду за све студенте Факултета:

1. Школа јахања (по цени за  1х јахања 800 динара)
  2. Рекреативно јахање
  3. Једнодневни излети на коњу
  4. Вожња фијакером
  5. Волонтирње у коњичком клубу „Бојчин“
  6. Волонтирање током терапијског јахања

image

За више информација о коњичком клубу и заказивање термина јахања позовите 064/6182968 Ангелина Мерингер или путем маил-а bojcinjahanje@gmail.com.

Током дневног боравка у Бојчинској шуми за студенте је обезбеђено представљање управљача Споменика природе и рекреација на трим стази.

У Споменику природе „Бојчинска шума“ налази се етно ресторан „Бојчинска колеба“  (https://www.koleba.rs/) у ком сви студенти Факултета Футура могу имати  ручак по промотивној цени од 400 динара. У вечерњим сатима, у овом ресторану организују се и дружења уз тамбураше.

image-1

За више информација о понуди: Александра Алексић 063/8602571aleksandra.aleksic@futura.edu.rs.