Ponuda za studente Fakulteta Futura

Fakultet za primenjenu ekologiju Futura je nakon dugogodišnje saradnje sa upravljačem Spomenika prirode „Bojčinska šuma“ i konjičkim klubom „Bojčin“ dobio ponudu za sve studente Fakulteta:

1. Škola jahanja (po ceni za  1h jahanja 800 dinara)
  2. Rekreativno jahanje
  3. Jednodnevni izleti na konju
  4. Vožnja fijakerom
  5. Volontirnje u konjičkom klubu „Bojčin“
  6. Volontiranje tokom terapijskog jahanja

image

Za više informacija o konjičkom klubu i zakazivanje termina jahanja pozovite 064/6182968 Angelina Meringer ili putem mail-a bojcinjahanje@gmail.com.

Tokom dnevnog boravka u Bojčinskoj šumi za studente je obezbeđeno predstavljanje upravljača Spomenika prirode i rekreacija na trim stazi.

U Spomeniku prirode „Bojčinska šuma“ nalazi se etno restoran „Bojčinska koleba“  (https://www.koleba.rs/) u kom svi studenti Fakulteta Futura mogu imati  ručak po promotivnoj ceni od 400 dinara. U večernjim satima, u ovom restoranu organizuju se i druženja uz tamburaše.

image-1

Za više informacija o ponudi: Aleksandra Aleksić 063/8602571, aleksandra.aleksic@futura.edu.rs.