Početak školske godine za studente prve godine Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura

U ponedeljak 28.9.2015. godine na Fakultetu za primenjenu ekologiju Futura počela je školska 2015/2016.godina. Dobrodošlicu brucošima, desetoj generaciji studenata Fakulteta, poželeli su prof. dr Jordan Aleksić, predsednik Saveta fakulteta i prof. dr Gordana Dražić, dekan Fakulteta.

Nakon zvaničnog dela, studentima su se obratili Msc Miloš Nikolić, Msc Ivana Petrić, Msc Nevena Božić i Msc Branko Milinković koji su studente upoznali sa svim potrebnim informacijama neophodnim za studiranje, kao i dalji razvoj njihove karijere.

Prvi radni dan za studente prve godine završen je predstavljanjem i fotografisanjem dobitnika stipendija za školsku 2015/2016. godinu na konkursu „Ekoporuka u slici i reči“.

[st_gallery gallery=“2617,2615,2611″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]