Održana prva radionica sa fokusom na unapređenje naučnoistraživačkog rada studenata

U subotu 3. februara 2018. godine održana je prva radionica sa fokusom na unapređenje naučnoistraživačkog rada studenata poslediplomskih studija FPE Futura. Značajan impuls i kvalitativni iskorak je saradnja i Ugovor sa Institutom Superlab. Studentima poslediplomskih (master i doktorskih) studija su na radionici predstavljeni novi izazovi, unapređenja, prednosti i pogodnosti za realizaciju eksperimentalnog naučnoistraživačkog rada. Učesnicima radionice obratili su se prof. dr Jordan Aleksić – dekan Fakulteta, doc. dr Aleksandra Gordić – prodekan za nauku, doc. dr Mesud Adžemović – koordinator doktorskih studija, kao i prestavnik Superlab-a Jelena Vučićević – šef Waterlab-a.

Druga radionica je zakazana za 10. februar 2018. godine na Institutu Superlab.

[st_gallery gallery=“9864,9865,9867,9866″ size=“three“ columns=“4″ lightbox=“yes“]