Javni čas prof. dr Branislav Ivković 17.01.2015

U skladu sa dobrom praksom Fakulteta da u goste poziva najeminentnije stručnjake i eksperte da u formi JAVNOG ČASA govore studentima poslediplomskih studija, danas je gostovao prof. dr BRANISLAV IVKOVIĆ, šef katedre za Upravljanje projektima u građevinarstvu na Građevinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu i dopisni član Akademije inženjerskih nauka Srbije, jedan od najuglednijih naučnih radnika i stručnjaka iz ove oblasti u nas.

Tema javnog časa profesora Ivkovića UPRAVLJANJE REALIZACIJOM VELIKIH INVESTICIONIH PROJEKATA pobudila je značajno interesovanje učesnika-nastavnika i postdiplomaca Fakulteta Futura. Profesor Ivković je govorio nadahnuto i dinamično, navodeći mnogobrojne primere iz bogate lične prakse i profesionalnog iskustva.

[st_gallery gallery=“1724,1725,1726″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]