Fakultet Futura predstavljen na najvećem Sajmu industrije kulture ICIF u Kini

U periodu od 10. do 14. maja 2018. godine Fakultet za primenjenu ekologiju Futura je predstavljen na najvećem Sajmu industrije kulture ICIF u Šenženu, NR Kina. Nastup na Sajmu ICIF organizovan je u saradnji sa Nacionalnom asocijacijom preduzeća.

Na sajmu ICIF  su predstavljene Lepote Srbije kroz TV emisiju produkcije KADAR iz Šapca, i kroz seriju postera Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura, koju su činili radovi fotografa Dušana Jovanovića, Siniše Jovanovića i Dženet Coco.
Na Sajmu su prikazani i  pirotski ćilim i staparski tepih praćeni filmom „Magija tepiha“ autora Vladislava Šojata, kome je to bila i svetska premijera i ćirilica, srpsko pismo kroz rad vajara Slaviše Radovanovića kao i serijal umetničkih fotografija Stare Srpske kuće fotografa Slaviše Živkovića.
[st_gallery gallery=“10378,10379,10375,10376″ size=“portfolio-four“ columns=“4″ lightbox=“yes“]