Delegacija Fakulteta Futura u poseti Institutu za ribarstvo i akvakulturu u Plovdivu

Predstavnici Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura posetila je u ponedeljak 11.12.2017. Institut za ribarstvo i akvakulturu u Plovdivu. Delegaciju Fakulteta na čelu sa dekanom profesorom Jordanom Aleksićem činili su još prodekan za međunarodnu saradnju Svetozar Krstić, menadžer Fakulteta Dimitrije Aleksić i istraživač-saradnik Boško Stamenković. Tokom posete dogovorena je saradnja dve institucije na budućim zajedničkim projektima za pozive Horizont 2020 a potpisan je i ugovor o saradnji na projektu reintrodukcije rečnog raka (Astacus astacus) na oglednom polju Fakulteta u selu Noćaj kod Sremske Mitrovice.
[st_gallery gallery=“9664,9662,9663″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]