Završen kurs “Upravljanje projektom zaštite životne sredine“ za studente IV godine FPE Futura

Nakon završenog jednosemestralnog kursa „Upravljanje projektom zaštite životne sredine“, u subotu 24.2.2018. godine, dekan FPE Futura prof. dr Jordan Aleksić, dodelio je sertifikate  studentima koji su uspešno završili ovaj kurs.
Kurs je bio realizovan tokom zimskog semestra akademske 2017/2018. godine za sve studente IV godine osnovnih studija, a u organizaciji i koordinaciji prof. dr Jelene Milovanović i M.sc. Ivane Petrić.
Ovom prilikom predstavljeni su i najbolji studentski predlozi projekata izrađeni tokom kursa. Tročlana evaluaciona komisija u sastavu: prof. dr Jordan Aleksić (FPE Futura), Tatjana Dijan (Privredna komora Beograda) i Marko Vučenović (Minstarstvo životne sredine) ocenili su tri najbolja predloga projekta koja su dobila stipendije za master studije na FPE Futura za akademsku 2018/2019. godinu.
[st_gallery gallery=“9933,9934,9935,9936,9937,9938″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]