Završen X eko kamp „Sačuvajmo Dunav“ 2017.

U ponedeljak 24.7.2017. godine, prezentacijom prethodno rađenih studija slučaja, završen je ovogodišnji, X eko kamp „Sačuvajmo Dunav“ na Velikom ratnom ostrvu u Beogradu.
Studenti sa raznih fakulteta širom Srbije, tokom devet dana kampa imali su priliku da slušaju predavanja eminentnih stručnjaka koji se bave životnom sredinom, njenom zaštitom, unapređenjem i očuvanjem, da posete Avalu, obiđu Veliko ratno ostrvo, posete postrojenje za preradu otpadnih voda u kompleksu Coca-Cola Beograd kao i da u timovima rade na studiji slučaja Velikog ratnog ostrva. Ekipa koja je prema ocenama žirija najbolje uradila svoju studiju, od ogranizatora kampa dobila je kao nagradu opremu za kampovanje. Nagradu za vođenje kampa dobila je i Dunja Nikolić, ovogodišnji kamp lider i student Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura.
Svi učesnici kampa dobili su potvrde i zahvalnice za učešće, kao i prigodne poklone organizatora, ali i mnogo novih iskustava, prijateljstava i trenutaka koje će dugo pamtiti.
[st_gallery gallery=“8847,8848,8850,8846,8845,8849″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]