Svečana dodela diploma za osnovne i master studije na Univerzitetu Singidunum

U subotu, 24. juna 2017. godine u 11h održana je Svečana dodela diploma za studente osnovnih i master studija Univerziteta Singidunum. Svečanoj ceremoniji prisustvovali su Rektror Univerziteta Singidunum prof. dr Mladen Veinović, dekani svih fakulteta Univerziteta, rukovodioci i koordinatori akademskih studija, kao i diplomci koji su svoje diplome stekli u prvoj polovini 2017. godine i mnogobrojne zvanice i gosti.

U 11h započeta je ceremonija dodele dipoloma studentima osnovnih i master studija, dok je u 12h održana i ceremonija dodele dipoloma novim doktorima nauka.

Oba dela svečanosti započeta su intoniranjem himne univerziteta „Gaudeamus igitur“, nakon čega se prisutnima obratio Rektor Univerziteta Singidunum prof. dr Mladen Veinović. Ceremonije su nastavljene svečanim činom uručivanja diploma i zajedničkog fotografisanja*.

Fakultet za primenjenu ekologiju FUTURA predstavljali su Dekan fakulteta prof. dr Jordan Aleksić i koordinatori poslediplomskih studija doc. dr Mesud Adžemović i MSc Ivana Jelić.

Ovom prilikom Rektror Univerziteta Singidunum prof. dr Mladen Veinović i Dekan FPE FUTURA prof. dr Jordan Aleksić uručili su diplome studentima osnovnih, master i doktorskih studija FPE FUTURA koji su uspešno završili svoje studijske programe i izrazili želju da prisustvuju svečanoj ceremoniji.

Doktoske studije:
1.    Mesud Adžemović
Master studenti:
1.    Sandić Danijela
2.    Sadiković Jasmin
3.    Golijanin Vedrana
Studenti osnovnih studija:
1.    Milošević Miloš
2.    Rajković Dušica
3.    Ivković Stefan
4.    Pavkov Neda

Ceremonija je protekla u svečanoj atmosferi, uz zapažanje da je sam čin dodele diploma protekao u veoma dobroj atmosferi i organizaciji.

[st_gallery gallery=“8628,8629,8630,8631,8632,8633,8634,8635,8636,8637,8638,8639,8640,8641,8642,8643″ size=“portfolio-four“ columns=“4″ lightbox=“yes“]