Radionica – pisanje CV-a

Za studente završne godine osnovnih studija i studente master studija Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura, u subotu 24.6.2017. godine u sali 2, sa početkom u 10 časova, održana je radionica pod nazivom: „Kako napisati dobar CV“. Moderator radionice je bila profesorka Mirjana Bartula koja je zainteresovanim studentima, predstavila različite načine pisanja CV-a, kao i veštine isticanja bitnih stvari pilikom sastavljanja biografije. U drugom delu radionice bilo je reči o prilagođavanju CV-a konkretnom pozivu na koji se šalje, sa primerima prilagođavanja za projekte ili ekspertske pozicije. Završni deo radionice protekao je u kontruktivnom dijalogu i pitanjima zainteresovanih studenata.

[st_gallery gallery=“8625,8624″ size=“portfolio-two“ columns=“2″ lightbox=“yes“]