Prezentacija FPE Futura na Sajmu obrazovanja pod nazivom „UPISAĆU“ u Obrenovcu

U četvrtak, 06. aprila 2017. godine od 12h, u prostorijama Poljoprivredno-hemijske škole u Obrenovcu održan je Sajam obrazovanja pod nazivom „UPISAĆU“. Na sajmu je učestvovalo ukupno 9 visokoškolskih ustanova, od toga tri fakulteta, između kojih je predstavljen i naš fakultet uz učešće asistenata Slobodana Stefanovića i Ivane Jelić.

Ovom prilikom su prezentovani prvenstveno programi Osnovnih studija, Nova zelena zanimanja i mogućnosti daljeg usavršavanja na postdiplomskim studijama.
Ciljna grupa ovog skupa bili su srednjoškolci završnh godina Poljoprivredno-hemijske škole i Gimnazije u Obrenovcu, koji su se ovom prilikom odazvali u zadovoljavajućem broju.

[st_gallery gallery=“7823,7824,7826,7827,7828,7829,7830,7831″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]