Potpisan sporazum o dugoročnoj saradnji FPE Futura sa predstavnicima institucija i organizacija iz Bagdada

U Istraživačkoj stanici Petnica, sa ambasadorom Iraka, NjE. Dr. Kasim Asker Hasanom, održan je završni sastanak predstavnika Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura sa predstavnicima institucija i organizacija iz Bagdada o uspostavljanju dugoročne saradnje u realizaciji zajedničkih obrazovnih programa, specijalističkih obuka, istraživanja i projekata u oblasti zaštite životne sredine.

Tom prilikom dekan fakulteta, Prof. dr Jordan Aleksić potpisao je Sporazum o dugoročnoj saradnji Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura sa predstavnicima institucija i organizacija iz Bagdada.

[st_gallery gallery=“7478,7477,7476″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]