Mogućnosti profesionalnog profilisanja u oblasti zaštite životne sredine

Povodom obeležavanja Svetskog dana obrazovanja u oblasti zaštite životne sredine, a u  okviru aktivnosti sprovođenja mera za podsticanje zapošlјavanja i karijernog upravlјanja, kao preduslova za uspešno pronalaženje posla, održano je predavanje u Zemunskoj gimnaziji učenicima prirodno-matematičkog smera. Predavanje na temu “Mogućnosti profesionalnog profilisanja u oblasti zaštite životne sredine” je realizovano 1. marta u saradnji sa  Nacionalnom službom za zapošlјavanje i Fakultetom za primenjenu ekologiju Futura. Predavači su bili Ivana Božić, savetnik za karijerno informisanje Nacionalne službe za zapošlјavanje i Nevena Božić, asistent Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura. Cilј predavanja je usmeravanje mladih na samom početku profesionalnog opredelјivanja i upoznavanje sa mogućnostima dalјeg stručnog usavršavanja i zapošlјavanja.

[st_gallery gallery=“7448,7449,7450″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“] [st_gallery gallery=“7448,7449,7450″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]