ITEC program Sustainable livelihood and mainstreaming with market

Asistenti Fakulteta Futura Miloš Nikolić i Miloš Ninković ucesnici su međunarodnog programa „Sustainable livelihood and mainstreaming with market” koji organizuje Indijska vlada, ITEC  Program i EDI Entrepreneurship Development Institute of India. Program traje 40 dana, ucesnici prve tri nedelje pohadjaju kurs, nakon cega dobijaju sertifikat ukoliko uspesno odrade sve obaveze zahtevane planom i programom kursa. Nakon 3 nedelje interaktivnih predavanja ucesnici imaju organizovanu studijsku posetu po Indiji u trajanju od 2 nedelje. Poslednju nedelju učesnici provode ponovo u univerzitetskom kampusu gde zaključuju stečena znanja, iskustva i utiske tokom boravka u Indiji.

Studijska grupa je multinacionalna i čine je učesnici iz Tunisa, Uzbekistana, Sudana, Tanzanije, Etiopije, Nepala, Kube, Albanije, Sirije i Srbije.

[st_gallery gallery=“4413,4410″ size=“portfolio-two“ columns=“2″ lightbox=“yes“]

Asistenit fakulteta za primenjenu ekologiju Futura u toku izlaganja prezentacije svoje zemlje i organizacije iz koje dolaze.

[st_gallery gallery=“4411″ size=“portfolio-full“ columns=“1″ lightbox=“yes“]