Svečani prijem master studenata

„Povodom početka školske godine na master akademskim studijama Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura upriličen je JAVNI ČAS,  na kojem je kao gostujući profesor održao predavanje dr SAŠA BAKRAČ, docent Vojne akademije Univerziteta odbrane iz Beograda, na temu: Značaj procene rizika i upravljanja rizicima u životnoj sredini. U inspirativnom izlaganju profesora Bakrača naglašena je važnost i značaj procene, karakterizacije i upravljanja rizicima u životnoj sredini, ali i, pre svega, značaj prevencije rizika na kvalitet životne sredine.

Povodom POČETKA realizacije nastave na novom studijskom programu master akademskih studija UPRAVLJANJE RIZICIMA U ŽIVOTNOJ SREDINI, prvoj generaciji studenata ovog i studijskog programa INTEGRALNO UPRAVLJANJE PRIRODNIM RESURSIMA obratili su se predsednik saveta Fakulteta prof. dr Jordan Aleksić, predsednik Veća departmana poslediplomskih studija profesor emeritus dr Dragan A. Marković i dekan Fakulteta prof. dr Gordana Dražić.

Osnovne ciljeve i projekcije obaveznih predmeta na oba studijska programa predstavili su i prezentovali nastavnici: dr Emilijan Mohora, dr Boris Vakanjac, dr Mirjana Bartula i msc Mesud Adžemović“.

[st_gallery gallery=“3447,3446,3445,3444,3443,3442,3441,3440″ size=“portfolio-four“ columns=“4″ lightbox=“yes“]