FUTURA na sajmu obrazovanja EDUFair

Fakultet za primenjenu ekologiju „Futura“ učestvovao je na ovogodišnjem jesenjem međunarodnom Sajmu obrazovanja EDUFair 2023.

Sajam je održan u hotelu „Metropol“ u Beogradu, a okupio je više od 70 predstavnika univerziteta, internata i obrazovnih letnjih kampova iz Austrije, Belgije, Češke, Francuske, Grčke, SAD, Švajcarske, Velike Britanije i Srbije.

FPE „Futura“ su predstavili profesori, asistenti i studenti Fakulteta, koji su posetiocima predstavili sve nivoe akademskih studija, mogućnosti  zaposlenja, saradnju sa drugim institucijama i projektne aktivnosti Fakulteta.

Zainteresovanost posetilaca i prepoznatljivost FPE Futura, potvrđuje tradiciju i kvalitet koji Fakultet neguje još od 2006. godine kao prvi privatni fakultet akreditovan u oblasti ekologije i zaštite životne sredine.