ODRŽAN CSR FORUM

U četvrtak, 12.3.2015. godine na Fakultetu za primenjenu ekologiju Futura, održao se CSR forum.
Sa ciljem uključivanja mladih i stvaranja bolje sredine za buduće generacije vršila se edukacija studenata o društveno odgovornom ponašanju u ličnoj i poslovnoj kulturi.
Skupu su se obratili:

• – Gospodin Prof. dr Viktor Pocajt na temu “Trendovi razvoja i zaštita životne sredine. Koja je tvoja uloga?”
  • – Gospodin Dušan Jakovljević u ime Fakulteta Futura govorio je na temu “Radi ruralno, živi urbano“
  • – Gospodin Mr Dušan Stokić iz Privredne komore Srbije na temu “Na koji način profit i društvena odgovornost idu zajedno?”
  • – Gospodin John Field iz Centra za etiku i integraciju iz Velike Britanije na temu  “CSR-motivacija, metodi i dileme”
  • – Gospodin Rudolf Drevenšek, direktor i vlasnik preduzeća za reciklažu otpada “Žar ptica” na temu  “Kako pokrenuti ekološki start up”.

U organizaciji Centra za karijerno vođenje studenata Fakulteta Futura, organizovana je i debata u kojoj su učestvovali svi studenti.
CSR forum završen je Panel diskusijom u kojoj su učestvovali John Field, Rudolf Drevenšek i  gospođa Biljana Stefanović, direktor Business info group.

[st_gallery gallery=“2023,2024,2018,2022,2017,2021,2020,2019″ size=“portfolio-four“ columns=“4″ lightbox=“yes“]