STUDENTI FAKULTETA ZA PRIMENJENU EKOLOGIJU FUTURA NA SUPERNATURAL FESTIVALU

U nedelju 26.4.2015. godine održan je deveti Supernatural festival. Na štandu Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura posetioci su tokom festivala bili informisani o aktivnostima fakulteta (projektima, konkursima, upisu, akciji reciklaže…). Sa mnogobrojnim posetiocima razgovarali su studenti prve, druge i četvrte godine fakulteta.

[st_gallery gallery=“1938,1939,1940″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]

U okviru festivala održana je radionica „CSR inovacije“. Učesnici radionice, među kojima je bilo 10 studenata Future, su razgovarali sa predstavnicima kompanija „Coca-Cola“, „Delhaize Serbia“, „Telenor“ i dr.
Ovogodišnji festival je završen koncertom grupe „Zemlja Gruva“.

[st_gallery gallery=“1941,1942,1937″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]