FUTURA na međunarodnoj konferenciji o obnovljivim izvorima električne energije

Društvo za obnovljive izvore energije, pri SMEITS-u, u suorganizaciji s Institutom za arhitekturu i urbanizam Srbije i Privrednom komorom Srbije, a uz finansijsku podršku Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, organizovalo je 17. i 18. oktobra 2022. godine u Privrednoj komori Srbije 10. Međunarodnu konferenciju o obnovljivim izvorima električne energije.

Široka primena i sve veći značaj obnovljivih izvora energije i energetski efikasnih postrojenja opravdavaju organizovanje jubilarne Konferencije, koja je na jednom mestu okupila istraživače, naučnike, kreatore politike, stručnjake iz oblasti industrije, kako bi razmenili iskustva i rezultate istraživanja.

Po pozivu organizatora, Fakultet FUTURA su na panel diskusiji i okruglom stolu predstavljali Radmila Lišanin i Goran Knežević.