Međunarodna naučna konferencija u Vrnjačkoj Banji TISC

Profesor Fakulteta „Futura“, doc. dr Viktor Radun, učestvovao je na VII međunarodnoj naučnoj konferenciji u Vrnjačkoj Banji TISC, 2-4. juna 2022. Konferenciju je organizovao Fakultet za hotelijerstvo i turizam u V. Banji. Tema konferencje je bila „Budućnost turizma“.
Profesor Radun je predstavio rad koji je pisao zajedno sa prof dr MIrjanom Bartulom, na temu: Applying Technologies of the Fourth Industrial Revolution and the Future of Ecotourism and Tourism of Protected Areas.
Na konferenciji su učestvovali profesori, stručnjaci i istraživači iz Srbije, Rumunije, Vel. Britanije, Japana, Kipra, Ruske Federacije, Makedonije, Crne Gore, Hrvatske, Bosne i Hercegovine. Ukupno je 38 radova poslato za konferenciju i oni su, uključujući i rad naših kolega, ušli u tematski zbornik.