Proslavljen Dan Fakulteta Future

Devet godina uspešnog rada Fakulteta Future proslavljeno je u subotu 23. maja 2015. godine proširenom sednicom Saveta fakulteta i koktelom.
Na proširenoj sednici Saveta fakulteta kojoj su prisustvovali studenti, profesori, asistenti i prijatelji zvanično je i obeležen početak rada Insituta Futura.
Emeritus prof. dr Dragan A. Marković, prvi dekan Future, prof. dr Gordana Dražić, dekan i prof. dr Jordan Aleksić, predsednik Saveta fakulteta su u kratkim izlaganjima napravili retrospektivu početka rada i razvoja fakulteta, prve akreditacije u polju prirodno-matematičkih nauka i ekonomije prirodnog kapitala, uspona i daljeg napretka fakulteta, naučno-istraživačkog rada, uredništva i razvoja Obrazovnog poligona Futura koji se nalazi u Sremskoj Mitrovici, neposredno uz tok reke Zasavice.
Nakon oficijelnog dela, osoblje Future i gosti su uživali u druženju uz koktel.
Zahvaljujemo se svim prijateljima koji su devet godina zajedno sa nama gradili ovu instituciju, koja danas predstavlja savremen i renomiran fakultet, prepoznatljiv po profilu i kvalitetu.

[st_gallery gallery=“1614,1606,1613,1612,1611,1610,1609,1608,1607″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]