BEOGRAD I TEMIŠVAR DOČEKALI SU UČESNIKE JOURNEY PROGRAMA

Nakon dve nedelje provedene u Limasolu na Kipru, gde su imali prilike da se međusobno upoznaju i steknu osnovna znanja o sistemskim inovacijama, učesnici Journey programa virtuelno su se preselili u Beograd i Temišvar. Privredna Komora Srbije, Fakultet za primenjenu Ekologiju Futura, kao i Fakultet za ekonomiju i biznis administraciju iz Temišvara, biće domaćin učesnicima u periodu od 27.07.2020 do 07.08. 2020. godine. Naša uloga je da im obezbedimo alate koji će im pomoći da dizajniraju i testiraju svoje ideje, da napišu lokani i grupni akcioni plan, kao i da nauče kako da svoj plan prezentuju akterima sistema koji žele da promene.

Prva radionica na temu Dizajnerskog načina razmišljanja i pravljenja prototipova, održana je u ponedeljak 27.07.2020.godine Radionicu je vodio iskusni Climate KIC trener Veselinov, a uspeh njegove radionice može se videti na slikama. Osmesi na licu i puno pozitivnih komentara.