Odbrana master rada Ivane Petrić

U 14 časova u sali 1 pred tročlanom komisijom u sastavu prof. dr. Jordan Aleksić – mentor i prof. dr Gordana Dražić i doc. dr Boris Vakanjac – članovi komisije, student master studija Future Ivana Petrić, odbranila je master rad: Katastar zagađivača Topčiderske reke. Istraživanje za svoj rad Ivana Petrić je sprovela na projektu Revitalizacija Topčiderske reke biološkim sistemima za prečišćavanje zagađenih voda.

Ivana je kao student osnovnih studija aktivno učestvovala u studentskima volonterskim akcijama, a kao master student u promotivnim aktivnostima fakulteta, uspostavljanju Centra za karijerno vođenje studenata i projektima. Obavlja funkciju predsednika studentskog parlamenta. Koautor je jednog rada i jedne publikacije nastale u okviru projekta. Kao najbolji student Ivana je postala deo tima Future 2014. godine i dalje nastavlja sa razvojem kao saradnik u nastavi i na doktorskim studijama.