Predstavnici Futura i kulturni ataše libijske ambasade posetili Univerzitet Metropolitan

Predsednik saveta Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura prof. dr Jordan Aleksić i profesorka dr Mirjana Bartula, u društvu kulturnog atašea ambasade Libije u Beogradu posetili su u utorak 2.6.2020. Univerzitet Metropolitan gde su se susreli sa rektorom Univerziteta prof. dr Draganom Domazetom.

U prijatnoj atmosferi razgovarano je o daljem razvoju edukativnih programa za studente ove severnoafričke države, posebno u oblasti poslediplomskih studija. Predstavnici sve tri institucije su istakli da je dosadašnja saradnja tekla u savršenom redu i izrazili nadu da će se tako nastaviti ubuduće, uz obavezno unapređenje međusobnih odnosa.