Međunarodni Dan Dunava

Dana 15.06. FPE Futura je na poziv Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede, uzela već tradicionalno učešće na manifestaciji Dani Dunava koja se po šesnaesti put održava na zemunskom keju u organizaciji pomenutog Ministarstva i opštine Zemun. Predstavnici Fakulteta Futura Goran Knežević i Jelena Đorđević, kao i mnogi prijatelji fakulteta organizovali su druženje sa decom kroz razne programe u vidu crtanja na tabli, animacije, kvizove, crtanje na platou i podele poklona. Na centralnoj manifestaciji učestvovali su predstavnici IBIS-a, Svetskog fonda za prirodu, Mladih istraživača, Orijentiring Saveza Srbije, Gradskog zelenila i ostalih prijatelja Dunava.

Razmenjeni su utisci i dogovorena je dalja saradnja sa predstavnicima Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede. Sa Malakološkim muzejom u Beogradu je takođe dogovorena saradnja (studijske posete) već od narednog semestra.
[st_gallery gallery=“12593,12592,12591,12590,12589,12588″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]