Započeta realizacija specijalističkog kursa „Projektni ciklus“ u Vrnjačkoj Banji

Fakultet za primenjenu ekologiju Futura, održavanjem prve od predviđenih devet radionica, započeo je realizaciju specijalističkog kursa „Projektni ciklus“ u prostorijama opštine Vrnjačka Banja.

Ukupno dvadeset polaznika ovog kursa iz administrativnog aparata opštine i javnih preduzeća sa ove teritorije imaće prilike da interaktivnih radionica savlada veštine potrebne za upravljanje projektnim ciklusom. Nakon završenog kursa, svaki od učesnika biće osposobljen da deffiniše projekat i njegove osnovne karakteristike kao i ključne faktore uspešnog upravljanja projektima, analizira zainteresovane strane i efektno komunicira sa njima, napravi plan realizacije projekta, identifikuje i analizira rizike, efikasno i efektivno vodi sastanke projektnog tima.

Specijalistički kurs će biti realizovan metodama interaktivnih predavanja, praktičnih vežbi, participativnog pristupa, timskog rada, samostalnog istraživanja problema tokom devet radionica.

Nosioci kursa su profesorke Mirjana Bartula i Sunčica Vještica, sekretar fakulteta Marko Vučenović i asistent Slobodan Stefanović.
[st_gallery gallery=“12428,12427″ size=“portfolio-two“ columns=“2″ lightbox=“yes“]