JAVNA ODBRANA ISPITA UPRAVLJANJE RESURSOM OTPADA

Javnom odbranom, studenti prve godine Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura, su ispunili obaveze prema predmetu Upravljanje resursom otpada. Kroz petnaest prezentacija prikazani su modeli upravljanja različitim vrstama otpada, elementi sistema, procenjeni rizici i evaluacioni karakter koncepta upravljanja otpadom.

Komisija u sastavu: Aleksandra Vučinić, Ministarstvo zaštite životne sredine, Nebojša Vraneš, Zero Waste Srbija, Dragan Dilparić, Gorenje Srbija i Sunčica Vještica, predmetni profesor, su pozitivno ocenili radove, kao i pojedinačne analize studenata i svojim preporukama doprineli da ishod ovog ispita bude uspešan.

Najveća vrednost javne odbrane ispita je u tome što su studenti u toku semestra razvili mehanizme za unapređenje ekološke edukacije i njihove prezentacije ostaju kao nasleđe budućim generacijama Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura.

[st_gallery gallery=“11973,11972,11971,11970,11969,11968″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]