Studenti Fakulteta Futura na skupu Ekološke unije Srbije

U petak 7. decembra 2018. u Skupštini opštine Stari grad predstavnici studentskog parlamenta Fakulteta za primenjenu ekologiju Futura prisustvovali su skupu koji je organizovala Ekološka unija Srbije pod nazivom“Eco Balkan”, povodom formiranja Ekološke mreže Balkana.

Predstavnici Fakulteta Futura na ovoj tribini, predvođeni saradnikom u nastavi Vukom Gajićem, bili su studenti Bojana Zdravković, Isidora Ignjatović, Isidora Božović, Milan Matović, Anđela Mandić, Marija Komazec, Dušan Đorović i Nađa Đorđević.

U ime studenata je nastupio Milan Matović, potpredsednik studentskog parlamenta kako bi promovisao Fakultet i upoznao članice Ekološke mreže Balkana sa radom i aktivnostima Future u oblastima naučnog delovanja i projektnih aktivnosti.

[st_gallery gallery=“11717,11718,11716″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]