REALIZACIJA PROGRAMA „PRIMENJENA EKOLOGIJA – OD PRIMENE DO PROMENE“

U subotu, 27. oktobra 2018. godine, prvi put je realizovan Program stalnog stručnog usavršavanja nastavnika, vaspitača i stručnih saradnika za školsku 2018/2019., 2019/2020. i 2020/2021. godinu pod nazivom „Primenjena ekologija – od primene do promene“, a koji je odobren od strane Zavoda za unapređivanje obrazovanja i vaspitanja.  Ovaj jednodnevni seminar je realizovan u Smederevskoj Palanci za nastavnike srednje škole „Žikica Damnjanović“. Seminar su realizovali prof. dr Mirjana Bartula i asistent MSc Slobodan Stefanović.

Seminaru je prisustvovalo 26 nastavnika različitih profila, biologa, hemičara, tehnologa,… Pokazali su izuzetno interesovanje za teme koje su im na seminaru prezentovane i aktivno su učestvovali postavljajući brojna pitanja u vezi sa prezentovanim sadržajem. Nastavnici su posebno istakli aktuelnost tema koje su obrađene na seminaru, a  koje će implementirati u nastavu u okviru predmeta koje u školi predaju.

[st_gallery gallery=“11431,11432,11433,11434″ size=“portfolio-four“ columns=“4″ lightbox=“yes“]