Učešće FPE Futura na Sajmu visokog obrazovanja i zapošljavanja Kraljevo

Na Sajmu visokog obrazovanja i zapošljavanja održanom 16. oktobra 2018. godine u Domu vojske u Kraljevu, FPE Futura predstavljali su asistenti MSc Ivana Šekler i MSc Goran Knežević.
Sajam je bio namenjen maturantima svih deset srednjih škola Grada Kraljeva koji su samostalno ili uz pratnju nastavnika i roditelja obišli štandove trideset predstavljenih fakulteta različitih univerziteta iz Srbije, a zainteresovani učenici  mogli su da učestvuju i u organizovanim radionicama.
Osim predstavljanja fakulteta, dan je obeležilo predstavljanje Nacionalne službe za zapošljavanje i nekoliko kompanija u okviru Sajma zapošljavanja.
[st_gallery gallery=“11347,11342,11346,11345,11344,11348″ size=“portfolio-three“ columns=“3″ lightbox=“yes“]